5 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Greta Pekšytė Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius
Jaunius Pleiris Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla, Biržų rajonas
Augustė Lizunaitė Trakų r. Rūdiškių gimnazija, Trakų rajonas
Justina Krištopaitytė Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras, Kaunas
Rytė Kuzmickaitė Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, Lazdijų rajonas
Justė Baranskytė Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Kaunas
Ieva Gudaitytė Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla, Marijampolės rajonas
Giedrė Jansonaitė Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Kaunas
Monika Gulbickytė Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla, Vilnius
Santa Mazrimaitė Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija, Biržų rajonas
Titas Urbaitis Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija, Radviliškio rajonas
Dagnė Augustinaitė Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija, Pasvalio rajonas
Rositas Adomaitis Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kaunas
Austėja Čeberakaitė Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla, Alytus
Austėja Vaitkevičiūtė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Austėja Jucevičiūtė Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla, Kelmės rajonas
Paulina Pranckevičiūtė Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla, Marijampolės rajonas
Urtė Rimšaitė Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla, Panevėžys
Adomas Žukauskas Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija, Vilnius
Adomas Žalys Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius

 

6 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Rusnė Stankevičiūtė Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Kaunas
Miglė Murmaitė Vytauto Didžiojo universiteto Atžalyno progimnazija, Kaunas
Jorūnė Dimaitė Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Skaistė Intaitė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Tomas Motiejūnas Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, Vilnius
Gytė Sprainytė Vytauto Didžiojo universiteto Atžalyno progimnazija, Kaunas
Milena Krušinskaitė Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Kaunas
Monika Šiškevičiūtė Viešoji įstaiga Klaipėdos Universa Via tarptautinė mokykla, Klaipėda
Karolina Kucavičiūtė Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla, Alytus
Rusnė Komparskaitė Kauno Vyturio gimnazija, Kaunas
Lukrecija Penkauskaitė Klaipėdos Versmės progimnazija, Klaipėda
Gerda Kapočiūtė Ukmergės Šilo pagrindinė mokykla, Ukmergės rajonas
Nojus Boreika Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla, Kaunas
Eglė Lusaitė Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla, Varėnos rajonas
Ūla Dervinytė Visagino Verdenės gimnazija, Visagino rajonas
Dovydas Jauniškis Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija, Vilnius
Raminta Jarašiūtė Alytaus Volungės pagrindinė mokykla, Alytus
Meda Dyletaitė Klaipėdos Versmės progimnazija, Klaipėda
Aistė Bugaitė Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija, Kėdainių rajonas
Austėja Vaitkevičiūtė Kauno Vyturio gimnazija, Kaunas
Austėja Vaičekauskaitė Šiaulių Medelyno progimnazija, Šiauliai

 

7 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Vincentas Raudys Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla, Vilnius
Kornelija Augustytė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Vilius Stankevičius Klaipėdos Verdenės progimnazija, Klaipėda
Neda Miltinytė Šiaulių Romuvos progimnazija, Šiauliai
Patricija Miliun Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija, Šalčininkų rajonas
Ema Macijauskaitė Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija, Kelmės rajonas
Lina Jankūnaitė Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla, Vilnius
Monika Montvidaitė Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas
Armandas Pratkūnas Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla, Ukmergės rajonas
Gustė Makčinskaitė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kaunas
Jokūbas Jankauskas Šiaulių Ragainės progimnazija, Šiauliai
Neda Baravikovaitė Joniškio Saulės pagrindinė mokykla, Joniškio rajonas
Marius Vainauskis Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Jonė Bagdanskytė Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, Šiaulių rajonas
Emilius Jazbutis Viešoji įstaiga Klaipėdos Universa Via tarptautinė mokykla, Klaipėda
Urtė Kiriliauskaitė Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla, Šiaulių rajonas
Urtė Valentaitė Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, Lazdijų rajonas
Matas Naruševičius Kauno Petrašiūnų progimnazija, Kaunas
Rūta Baltutytė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Aistė Kazakiūnaitė Vilniaus Jeruzalės progimnazija, Vilnius

 

8 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Austėja Žurauskaitė Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Kaunas
Rugilė Vasaitytė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Melita Jakubauskaitė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Gabija Parnarauskaitė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Rūta Remeikaitė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Arnas Asmontas Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Rugilė Gudavičiūtė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Ignas Eismantas Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Dominykas Krūminis Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Erika Kniūkštaitė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Evelina Romanova Klaipėdos Gabijos progimnazija, Klaipėda
Agilė Lukšaitė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Aistė Gustytė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių rajonas
Monika Petrikaitytė Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla, Pagėgių rajonas
Austėja Mituzaitė Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Panevėžio rajonas
Kornelija Radžiūnaitė Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla, Prienų rajonas
Gabija Petruitytė Šiaulių Zoknių progimnazija, Šiauliai
Lukrecija Jakštaitytė Tauragės Tarailių progimnazija, Tauragės rajonas
Urtė Marija Petrauskytė Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus, Vilnius
Indrė Vainauskaitė Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla, Vilnius

 

9 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Rugilė Petrusevičiūtė Alytaus Jotvingių gimnazija, Alytus
Iveta Abramavičiūtė Alytaus Jotvingių gimnazija, Alytus
Gerda Tumynaite Alytaus Jotvingių gimnazija, Alytus
Dovilė Spūdytė Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kaunas
Edgaras Kiudelis Klaipėdos Aitvaro gimnazija, Klaipėda
Indrė Leonavičiūtė Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija, Klaipėda
Aistė Buivydaitė Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija, Klaipėda
Giedrė Padervinskaitė Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija, Klaipėda
Agnė Staupelytė Plungės Ryto pagrindinė mokykla, Plungės rajonas
Ugnė Kniukštaitė Plungės Ryto pagrindinė mokykla, Plungės rajonas
Dominykas Klimas Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Raseinių rajonas
Evelina Urbietytė Šiaulių r. Kužių gimnazija, Šiaulių rajonas
Svajūnė Dragūnaitė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionių rajonas
Diana Mažeikaitė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionių rajonas
Vestina Gustytė Tauragės Versmės gimnazija, Tauragės rajonas
Monika Litvinaitė Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, Utenos rajonas
Vakarė Punelytė Vilniaus licėjus, Vilnius
Ieva Vėbraitė Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, Vilnius
Austėja Dancevičiūtė Vilniaus Minties gimnazija, Vilnius
Ieva Sipavičiūtė Vytauto Didžiojo universiteto Rasos gimnazija, Kaunas

 

10 KLASĖ:

Mokinio vardas, pavardė

Mokyklos pavadinimas

Silvija Zujūtė Vilniaus licėjus, Vilnius
Rūta Birutytė Vilniaus licėjus, Vilnius
Augustė Puteikytė Klaipėdos licėjus, Klaipėda
Justė Zdobaitė Vilniaus licėjus, Vilnius
Liucija Vaicenavičiūtė Vilniaus licėjus, Vilnius
Danielė Švelnytė Kauno Varpo gimnazija, Kaunas
Akvilė Jasevičiūtė Vilniaus licėjus, Vilnius
Ieva Antanavičiūtė Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija, Vilkaviškio rajonas
Gabrielė Olendraitė Tauragės Žalgirių gimnazija, Tauragės rajonas
Emilija Aliukonytė Molėtų r. Alantos gimnazija, Molėtų rajonas
Aistė Baltušytė Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kaunas
Gabija Smailytė Vilniaus licėjus, Vilnius
Gabrielė Riškutė Kauno Varpo gimnazija, Kaunas
Martyna Vilutytė Kauno Varpo gimnazija, Kaunas
Rugilė Miciulevičiūtė Plungės Ryto pagrindinė mokykla, Plungės rajonas
Miglė Bružaitė Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla, Pagėgių rajonas
Augustas Šimkus Vilniaus licėjus, Vilnius
Gabija Čepurnaitė Vilniaus licėjus, Vilnius
Paulina Gliaubičiūtė Kauno Varpo gimnazija, Kaunas
Gustė Matulionytė Vilniaus licėjus, Vilnius
Silvija Zujūtė Vilniaus licėjus, Vilnius
Augustas Šimkus Vilniaus licėjus, Vilnius
Augustė Puteikytė Klaipėdos licėjus, Klaipėda
Emilija Aliukonytė Molėtų r. Alantos gimnazija, Molėtų rajonas

Organizatoriai