Seime apdovanoti 10-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai. Raštingiausius Lietuvos mokinius ir jų lietuvių kalbos mokytojus sveikino Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Daiva Vaišnienė, „Tilde IT“ atstovė Renata Špukienė, rašoma pranešime spaudai.

Read more ...

Pirmadienį Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo apdovanoti nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ laureatai. Devintą kartą vykęs konkursas šiemet sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – net 16,5 tūkst. Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų moksleivių pasiryžo įrodyti, jog taisyklinga lietuvių kalba ir šiuolaikinės technologijos yra lengvai suderinami dalykai.

Read more ...

Nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“ šiemet taps reikšminga pirmą kartą nuo vasario 16 iki kovo 11 dienos vyksiančių Lietuvių kalbos dienų dalimi. Net keliolikos tūkstančių dalyvių sulaukiantis ir lietuvių kalbą puoselėjantis moksleivių konkursas jau devintą kartą įrodys, kad lietuvių kalba yra neatsiejama kasdienio bendravimo ir darbo virtualioje erdvėje dalis.

Read more ...

Sparnuotu žodžiu apie žodį...

Jinai nūnai tebėra visai tokia pat, kokia buvo savo amžiaus pradžioje, jokių, net mažiausių, atmainų nepatyrusi: skambi ir laukinė, kaip skardas tų miškų, kuriuose yra gimusi, vyriška, kaip tie galiūnai, kur, išėję iš gūdžių girių, savo rago aidais gąsdino klastingus kaimynus vokiečius ir kėlė siaubą tolimose Perekopo ordų stovyklose; tranki, kaip tos puotos prie užkurtų laužų, priešą nugalėjus.

Liudvikas Jucevičius


Daugiau...

Organizatoriai

Draugai